Sample Images

ارائه خدمات VMWare vSpher

خانه VMware خدمات تخصصی مجازی سازی زیرساخت شبکه را در قالب یک طرح جامع ارائه می دهد

جزئیات بیشتر

VMware Site Recovery  ارائه خدمات Disaster Recovery  بازیابی هارد های وی ام ویر esx backup restore بازگرداندن و ریکاوری vmware

بازیابی و Disaster Recovery

بازیابی اطلاعات از دست رفته در موقع بحران را Disaster Recovery یا ریکاوری اضطراری می گویند

 بازیابی اطلاعات

لیست انواع سرورهای متناسب و سازگار با وی ام ویر hp vmware virtualization server خانه وی ام ویر شرکت مهندسی شبکه پالنت

تامین انواع سرورهای حرفه ای

مشاوره و تامين سرورهای حرفه ای جهت استفاده در زیرساخت شبکه سازمان ها و ارگان های مختلف دولتی و خصوصی

لیست سرورها

معرفی کانال گروه تلگرام مجازی سازی Vmware Citrix سیتریکس وی ام ویر

گروه تلگرامی پرسش و پاسخ آنلاین کامپیوتری وIT و شبکه

معرفی گروه پرسش و پاسخ آنلاین مجازی سازی Vmware Citrix سیتریکس وی ام ویر و کامپیوتر IT و شبکه در فضای مجازی و اینترنت که در آن متخصصین زیرساخت فناوری اطلاعات شرکتها و سازمانهای مختلف حضور دارند.

برای عضویت و جوین شدو در گروه تلگرامی پرسش و پاسخ آنلاین کامپیوتری وIT و شبکه و سوپرگروه تخصصی فناوری اطلاعات و آی تی ایران می توانید ابتدا عضو کانال رسمی شرکت مهندسی شبکه پال نت شوید و پس از آن اطلاعات لینک گروه به صورت خودکار در اختیارتان قرار داده خواخد شد.

 

لینک جوین در گروه سوال آنلاین کامپیوتری بر روی عکس زیر قرار داده شده است. با لمس بر روی لینک تلگرامی می توانید به گروه تخصصی مهندسان IT و شبکه و متخصصان کامپیوتری جوین شوید.

کانال تلگرام مهندسی شبکه پال نت | درباره سوال و جواب آنلاین تلگرامی در گره مهندسی کامپیوتر و IT و شبکه | قوانین گروه متخصصان کامپیوتر و شبکه و IT

سلام به شما دوستان و همراهان همیشگی گروه پال نت

قوانین گروه پرسش و پاسخ آنلاین کامپیوتر IT شبکه در تلگرام مشخص و واضح هست. دوستان گرامی لطفا در چهارچوب قوانین پیام یا سوال خود در زمینه کامپیوتر و شبکه و آی تی را ارسال نمایند. هر کدام از اعضای گروه می توانند نظر خود را نسبت به سوالات کامپیوتری مطرح شده بیان کنند. این نظرات شخصی است و به هیچ وجه مطلق نیست و ممکن است در شرایط های مختلف تغییر کند. بهتر است از صحبت های حاشیه ای و بدون داشتن پشتوانه علمی و منطق کامپیوتری خودداری کنید.

 

 

هدف گروه پرسش و پاسخ آنلاین کامپیوتری مهندسان IT

 

پرسش و پاسخ در مورد مشکلات مرتبط با حوزه IT و شبکه و علوم مختلف کامپیوتری

پرسش و پاسخ در مورد مباحث آموزشی مختلف شبکه و دوره های مرتبط با این موضوع

پرسش و پاسخ در مورد رشته های دانشگاهی فناوری اطلاعات و IT و ICT

پرسش و پاسخ در مورد راهکارهای آی تی و تکنولوژی های جدید فناوری

وضعیت بازار کار مدیران IT و کارشناسان و مدیران فناوری اطلاعات

 

قوانین گروه متخصصان کامپیوتر و شبکه و IT

طبق قوانین گروه پرسش و پاسخ مهندسین آی تی و شبکه و کامپیوتر، ارسال پیام های تبلیغاتی در گروه به هر شکلی ممنوع هست و در صورت مشاهده، پیام مربوطه پاک خواهد شد و در صورت تکرار شخص خاطی بلاک خواهد شد. هدف جلوگیری از تبلیغات در گروه تلگرامی، ایجاد ارامش روحی و روانی در گروه است. همانطور که میدانید مدیریت گروه های تلگرامی از کانالهای تلگرامی دشوار تر است به همین دلیل از شما دوستان واقعا سپاسگزاریم که به قوانین احترام می گذارید. البته آن دسته از عزیزانی که مدیریت کانالها و گروههای تخصصی کامپیوتری در تلگرام را بر عهده دارند و قصد تبادل لینک دارند می توانند با ادمین گروه و کانال گروه پال نت هماهنگ کنند و بنا به برنامه ریزی صورت گرفته متن آموزشی و یا پست تبلیغی آموزشی شان را در گروه تلگرامی پرسش و پاسخ آنلاین کامپیوتری وIT و شبکه به اشتراک بگذاریم.

 

درباره سوال و جواب آنلاین تلگرامی در گره مهندسی کامپیوتر و IT و شبکه

خواهشمندیم که کاربران محترم گروه رفع مشکلات کامپیوتری در تلگرام مشکلات و سوالات شان را صرفا در زمینه شبکه های کامپیوتری و آی تی و ICT مطرح نمایند اما چنانچه بعد دریافت کلیات جواب نیاز به ادامه سوال و جواب و طولانی شدن موضوع بود، برای شلوغ نشدن و سرنرفتن حوصله همه عزیزان، جزئیات سوال کامپیوتری خود را در پیام خصوصی از هم بپرسید و در نهایت هم نتیجه نهایی رفع مشکل و راه حل پایانی حل مسئله کامپیوتری خود را در سوپر گروه حل مشکلات کامپیوتری به اشتراک بگذارید. مکالمات و چت هایی که طولانی بوده و یا با اهداف گروه رفع مشکلات کامپیوتر تلگرام همسو نبوده بعد از به نتیجه رسیدن پاک خواهند شد.

 

کانال تلگرام مهندسی شبکه پال نت مرجع نشر مطالب تخصصی گروه مهندسین کامپیوتر در تلگرام

با توجه به حجم زیاد مکالمات در گروههای تلگرامی، می توانید کل مطالب های مطرح شده در گروه تلگرام سوالات کامپیوتر، به طور خلاصه در کانال مهندسی شبکه پال نت به صورت روزانه مرور کنید. کانال تلگرامی به جهت اطلاع رسانی مدیریت شده تر و تخصصی تر می تواند مرجعی برای انتشار مقالات کامپیوتری و مطالب آموزشی شبکه های کامپیوتری و ITو شبکه باشد.

 

آخرین اخبار

چه تفاوتی بین ESX و ESXi در مجازی سازی سرور وجود دارد؟

 محصول مجازی سازی سرور وی ام ویر ESX یا ESXi ، کدام یک!!

معرفی کانال گروه تلگرام مجازی سازی Vmware Citrix سیتریکس وی ام ویر

گروه تلگرامی پرسش و پاسخ آنلاین کامپیوتری وIT و شبکه

خدمات مجازی سازی دیتا سنتر شامل چه مواردی می باشد؟

پیاده سازی و طراحی یک دیتا سنتر استاندارد با VMware vSphere

مطالب آموزشی

تعریف مجازی سازی در شبکه و انواع آن

معرفی محصولات مجازی سازی VMware

قابلیت VMware vCenter HA 6.5

پیاده سازی سرویس vCenter 6.5 HA در مجازی سازی سرور وی ام ویر

خدمات بکاپ گیری و مانیتورینگ از زیرساخت مجازی سازی

بهترین راهکار پشتیبان گیری و نظارت بر عملکرد زیر ساخت مجازی سازی چیست؟

خانه VMware

گروه پالنت شرکت پال نت palnet group network گروه پال نت شرکت پال نت network engineering company خانه وی او ویر vmware esx vsphere  خانه VMWare یکی از دپارتمان های تخصصی  گروه پال نت  می باشد که در سال 1390 و به منظور ارائه سرویس های تخصصی تر در حوزه مجازی سازی زیرساخت شبکه شکل گرفت.   این مجموعه اولین شرکت ایرانی است که در زمینه راهکارهای مجازی سازی زیرساخت، فعـاليت تخصصي و متمـرکـزی را آغـاز كـرد و برای اولین بار در ایران کارگاه های آموزش جامع محصول VMWare  را به صورت کمپ های کاملا عملی و تخصصی در محل شرکت برگزار نموده است. فعالیت اصلی این مجموعه در زمینه تکنولوژی های مجازی سازی زیرساخت با استفاده از راهکار های شرکت VMWare می باشد.