Sample Images

ارائه خدمات VMWare vSpher

خانه VMware خدمات تخصصی مجازی سازی زیرساخت شبکه را در قالب یک طرح جامع ارائه می دهد

جزئیات بیشتر

VMware Site Recovery  ارائه خدمات Disaster Recovery  بازیابی هارد های وی ام ویر esx backup restore بازگرداندن و ریکاوری vmware

بازیابی و Disaster Recovery

بازیابی اطلاعات از دست رفته در موقع بحران را Disaster Recovery یا ریکاوری اضطراری می گویند

 بازیابی اطلاعات

لیست انواع سرورهای متناسب و سازگار با وی ام ویر hp vmware virtualization server خانه وی ام ویر شرکت مهندسی شبکه پالنت

تامین انواع سرورهای حرفه ای

مشاوره و تامين سرورهای حرفه ای جهت استفاده در زیرساخت شبکه سازمان ها و ارگان های مختلف دولتی و خصوصی

لیست سرورها

خدمات بکاپ گیری و مانیتورینگ از زیرساخت مجازی سازی

بهترین راهکار پشتیبان گیری و نظارت بر عملکرد زیر ساخت مجازی سازی چیست؟

محصولات شرکت veaam با حمایت و یکپارچگی کاملا مسلط بر زیرساحت مجازی سازی شبکه سازمان ها از جمله محصول بسیاز قدرتمند وی ام ویر می تواند از تمامی سرور های مجازی سازی شده توسط محصول VMware vSphere ESXiو دسکتاپ ها مجازی سازی شده توسط محصول Vmware Horizon Viewبکاپ تهیه نماید و در بهترین شرایط و مطمئن ترین متد ها آن را ریکاوری و بازگردانی نماید. همچنین با بکار گیری از یک نرم افزار قدرتمند به مانیتور و نظارت بر عملکرد سطوح نرم افزاری و سخت افزاری وی ام ویر بپردازد.

نصب و راه اندازی وی ام ویر، مجازی سازی سرور، بکاپ از وی ام ویر، ریکاوری داده های پاک شده در وی ام ویر


پشتیبانی گیری و بکاپ از سرور های مجازی با استفاده از محصول Veaam Backup And Replication

نرم افزار Veaam Backup از جمله اصلی ترین محصولات کمپانی بزرگ Veeam می تواند به استناد از ابزار ها و متد های قدرتمندی که در خود دارد و ایجاد یک ارتباط مستقیم و
بدون واسطه با سطوح دسترسی متفاوت با سرویس های نظیر وس سنتر وی ام ویر و هایپر وی مایکروسافت از تمامی سرور های مجازی سازی شده نسخه پشتیبان را در حالت های متفاوتی نظیر Full، Incrimental، Diffrential تهیه نماید و از یک جدول زمان بندی بسیار هوشمند اتوماتیک برخوردار است و می تواند با تمامی دستگاه های ذخیره سازی مانن SAN، NASو DASارتباط داشته باشد.

Veeam Backup And Replication می تواند در زمان ریکاوری سرور ها گزینه های متنوعی را از بازگردانی یک داده ، دیتا بیس و یا کل ماشین مجازی در اختیار مدیران و کارشناسان شبکه قرار دهد. از دیگر ویژگی های متفاوت نرم افزار جهانی Veeam قابلیت رمز گذاری بر روی فایل های بکاپ می باشد.

در حال حاظر قدرتمند ترین نرم افزار شناخته شده در جهان برای پشتیبان گیری و حمایت از سرور های مجازی سازی شده در دنیای VMware و Hyper-V تنها و  تنها Veaam Backup And Replication  می باشد که مطمئن ترین روش برای پشتیبان گیری از بستر تمامی سرور های مجازی سازی شده بدون وابستگی به اینکه ان سرور چه سرویسی را ارائه میدهد میباشد.

جذاب ترین بخش مربوط به Veeam back این است که بکاپ تهیه شده از یک ماشین مجازی را می توان هم بر روی یک سرور فیزیکی و هم بر روی یک ESXi و یا Hyper-V  به راحتی ریکاوری کرد و عملیات انتقال سرور فیزیکی به مجازی و برعکس را به راحتی انجام داد.
 

دموی انلاین نرم افزار Veeam Backup And Replication


بکاپ با وییم | دمو وی ام ویر | خانه وی ام ویر ایران
 

مانیتوریگ و گزارش گیری از سرور های مجازی با استفاده از محصول Veaam One


یکی از منحصر به فرد ترین محصولات مانیتورینگ در دنیای شبکه محصول Veeam One می باشد که می تواند دقیق ترین و جزئی ترین گزارشات در زمینه محصولات Vmware vSphere ESXi، VMware vCenter، VMware Horizon Viewو Microsoft Hyper-V را در اختیار مدیران و کارشناسان شبکه قرار دهد.

همچنین نرم افزار مانیتورینگ شبکه Veeam One می تواند ز تمامی سرور های سخت افزاری و تجهیزات سخت افزاری گزارش گیری کرده و وضعیت سلامت و مقدار مورد استفاده انها را نمایش دهد و آرشیو نماید.

با Veeam One می تواند اطمینان حاصل نمود که شبکه از تمامی جوانب سخت افزاری و نرم افزاری در چه وضعیتی میباشد زیرا که می تواند تمامی Sessionها ، سرویس ها، پروتکل ها، دسترسی ها و بسیاری دیگر را گزارش کرده و به نمایش درآورد. 
 

دموی انلاین نرم افزار مانیتورینگ Veeam One

 

خانه وی ام ویر ایران،  وابسته به گروه مهندسی شبکه پال نت با ارائه راهکارها و مشاوره های سازمانی متنوع توانسته با بکار گیری از متخصصین جوان و استناد به بیش از 300 مشتری سازمانی در سرتاسر کشور، با در اختیار گرفتن یک تجربه اجرایی درخشان، در کنار سازمان هایی باشد که می خواهند کیفیت و امنیت را در سرویس های زیرساخت مجازی سازی، پیاده سازی و نگهداری نمایند. 

گروه مهندسی شبکه پال نت با بهره گیری از مجهز ترین لابراتوار آموزشی مجازی سازی در ایران و ارائه راهکارها، مشاوره، نصب و راه اندازی،  پیاده سازی و پشتیبانی به روز ترین نرم افزارها و ورژن های محصولات Vmware و Veeam در خدمت شما سازمان های محترم می باشد.
 

مشاهده جدول زمان بندی دوره های اموزش های تخصصی گروه مهندسی پال نت

 

 

 

 

 

 
 
 

آخرین اخبار

چه تفاوتی بین ESX و ESXi در مجازی سازی سرور وجود دارد؟

 محصول مجازی سازی سرور وی ام ویر ESX یا ESXi ، کدام یک!!

معرفی کانال گروه تلگرام مجازی سازی Vmware Citrix سیتریکس وی ام ویر

گروه تلگرامی پرسش و پاسخ آنلاین کامپیوتری وIT و شبکه

خدمات مجازی سازی دیتا سنتر شامل چه مواردی می باشد؟

پیاده سازی و طراحی یک دیتا سنتر استاندارد با VMware vSphere

مطالب آموزشی

تعریف مجازی سازی در شبکه و انواع آن

معرفی محصولات مجازی سازی VMware

قابلیت VMware vCenter HA 6.5

پیاده سازی سرویس vCenter 6.5 HA در مجازی سازی سرور وی ام ویر

خدمات بکاپ گیری و مانیتورینگ از زیرساخت مجازی سازی

بهترین راهکار پشتیبان گیری و نظارت بر عملکرد زیر ساخت مجازی سازی چیست؟

خانه VMware

گروه پالنت شرکت پال نت palnet group network گروه پال نت شرکت پال نت network engineering company خانه وی او ویر vmware esx vsphere  خانه VMWare یکی از دپارتمان های تخصصی  گروه پال نت  می باشد که در سال 1390 و به منظور ارائه سرویس های تخصصی تر در حوزه مجازی سازی زیرساخت شبکه شکل گرفت.   این مجموعه اولین شرکت ایرانی است که در زمینه راهکارهای مجازی سازی زیرساخت، فعـاليت تخصصي و متمـرکـزی را آغـاز كـرد و برای اولین بار در ایران کارگاه های آموزش جامع محصول VMWare  را به صورت کمپ های کاملا عملی و تخصصی در محل شرکت برگزار نموده است. فعالیت اصلی این مجموعه در زمینه تکنولوژی های مجازی سازی زیرساخت با استفاده از راهکار های شرکت VMWare می باشد.