این دوره جهت آشنایی مدیران و مهندسین شبکه با تکنولوژی مجازی سازی سرورها توسط   VMware vSphere طراحی شده است. در این دوره دانشجویان با نصب و راه اندازی سرویس دهنده های VMware ESXi و VMware vCenter به صورت عملی آشنا خواهند شد. مباحثی همچون کلاسترینگ و لود بالانسینگ و فضاهای پیشرفته ذخیره سازی ( SAN ) و پشتیبان گیری از کل زیرساخت مجازی از جمله موارد تخصصی آموزش است.

 

* مباحثی که در این کمپ های دو روزه بیان می شود، کاملا تخصصی هستند جهت تکمیل و ارتقا دانش تخصصی ادمین ها و سرپرستان شبکه های بزرگ انتخاب شده اند و  و برای مبتدیان و تازه کارها مناسب نمی باشند. این دوستان می توانند در سایر محل های آموزشی که غالبا تعداد روزهای بیشتری نیز دارند مراجعه نمایند.

 

دوره های آموزش وی ام ویر vmware boot camp learning vsphere esx 5.5

 

نام دوره تخصصی آموزش

روزهای برگزاری

تعداد ساعت

هزینه دوره

تعداد روزهای کمپ


(مجازی سازی سرور)
آموزش تخصصی VMware VSphere 6.5


چهارشنبه و پنج شنبه
 

 

18  ساعت

 

2.800.000
هزار تومان

 

2 روز


(مجازی سازی دسکتاپ VDI )
آموزش تخصصی VMware Horizon View 7

 

چهارشنبه و پنج شنبه

 

18  ساعت

 

2.800.000

هزار تومان

 

2 روز

توجه:
*دوره های آموزش کارگاهی و عملی محصولات VMware در موسسه آموزش های تخصصی گروه پال نت به صورت اختصاصی برای هر شرکت یا سازمان یا افراد برگزار می شود و در این دوره ها از یک تن تا حداکثر 4 تن می توانند حضور داشته باشند.
* امکان برگزاری این دوره ها در محل مشتری نیز امکان پذیر است.


معرفی بیشتر دوره آموزش تخصصی VMWare Vsphere

خانه VMware

گروه پالنت شرکت پال نت palnet group network گروه پال نت شرکت پال نت network engineering company خانه وی او ویر vmware esx vsphere  خانه VMWare یکی از دپارتمان های تخصصی  گروه پال نت  می باشد که در سال 1390 و به منظور ارائه سرویس های تخصصی تر در حوزه مجازی سازی زیرساخت شبکه شکل گرفت.   این مجموعه اولین شرکت ایرانی است که در زمینه راهکارهای مجازی سازی زیرساخت، فعـاليت تخصصي و متمـرکـزی را آغـاز كـرد و برای اولین بار در ایران کارگاه های آموزش جامع محصول VMWare  را به صورت کمپ های کاملا عملی و تخصصی در محل شرکت برگزار نموده است. فعالیت اصلی این مجموعه در زمینه تکنولوژی های مجازی سازی زیرساخت با استفاده از راهکار های شرکت VMWare می باشد.