Sample Images

ارائه خدمات VMWare vSpher

خانه VMware خدمات تخصصی مجازی سازی زیرساخت شبکه را در قالب یک طرح جامع ارائه می دهد

جزئیات بیشتر

VMware Site Recovery  ارائه خدمات Disaster Recovery  بازیابی هارد های وی ام ویر esx backup restore بازگرداندن و ریکاوری vmware

بازیابی و Disaster Recovery

بازیابی اطلاعات از دست رفته در موقع بحران را Disaster Recovery یا ریکاوری اضطراری می گویند

 بازیابی اطلاعات

لیست انواع سرورهای متناسب و سازگار با وی ام ویر hp vmware virtualization server خانه وی ام ویر شرکت مهندسی شبکه پالنت

تامین انواع سرورهای حرفه ای

مشاوره و تامين سرورهای حرفه ای جهت استفاده در زیرساخت شبکه سازمان ها و ارگان های مختلف دولتی و خصوصی

لیست سرورها

تعریف مجازی سازی در شبکه و انواع آن

معرفی محصولات مجازی سازی VMware

در شبکه های کامپیوتری، مجازی سازی و یا Virtualizationبه دانش و فناوری گفته می شود که طراحی شده تا با ایجاد یک لایه مجازی سازی شده در بین لایه های نرم افزاری و سخت افزاری شبکه قرار بگیرد تا به مدیریت منابع مصرفی بپردازد.

از مزایای مجازی سازی می توان به دو ویژگی اصلی و عمده اشاره نمود:

مدیریت و کنترل گروهی از سرورها در یک واحد محاسباتی مشترک و ارتباط انها با انواع سیستم عامل ها و سرویس های مبتنی بر شبکه

راه اندازی و نگهداری و مدیرت چندین سیستم عامل بر روی یک سرور سخت افزاری به صورت همزمان و یکپارچه

ادغام سرور ها و استفاده بهینه از منابع سخت افزاری نقش اساس مجزی سازی در شبک هاهی بوده که بخاطر کاهش چشم گیر هزینه ها استفاده از مجازی سازی به عنوان صنعتی پر مصرف و محبوب در دنیای فناوری های نوین شبکه تبدیل شده است.

همچنین کاهش مصرف انرژی، مدیریت و نگهداری متمرکز منابع سخت افزاری و نرم افزاری شبکه از توانایی های متمایز و انکار ناپذیر خدمات مجازی سازی در شبکه محسوب می شود.

مهمترین ویژگی مجازی سازی درمحصولات وی ام ویر 

از مهمترین و حیاتی ترین ویژگی های مجازی سازی در شبکه می توان به مواردی نظیر Disaster Recovery، High Availability، مدیریت فضای کاری، WorkLoad Balancing، fault Tolerance و... اشاره نمود.

با مجازی سازی می توان به صورتی ماکلا تضمین شده کارایی و توانایی های عملکردی یک شرکت و یا سازمان را بالا برده و ارتقا داد.

شرکت های قدرتمند در زمینه مجازی سازی مانند وی ام ویر که از توانایی هایی نظیر Clustering، partitioning، Workload management بهرهمند هست که می تواند به عنوان برترین شرکت ارائه دهنده خدمات مجازی سازی در دنیا خود را معرفی کند و تمامی سازمان ها در تمامی ئنیا به سرویس های ارائه شده توسط کمپانی Vmwareوابسته هستند.

انواع مختلف روش های مجازی سازی شرکت VMware

مجازی سازی وابسته به فضا های ذخیره سازی

مجازی سازی وابسته به شبکه های کامپیوتری

مجازی سازی وابسته بر سرور ها و سرویس دهنده ها

به صورت کلی مجازی سازی توانایی مدیریت را به صورتی کاملا بهینه شده و یک پارچه در اختیار مدیران و کارشناسان شبکه قرار می دهد.

راهکار مجازی سازی شرکت وی ام ویر VMware vSphere ESXiیک مکانیز مجازی سازی برای به هم پیوستن فضاهای ذخیره سازی، حافظه های جانبی، برنامه های کاربردی تحت شبکه، سرور ها، دسکتاپ ها در غالب یک بستر مجازی سازی شده می باشد و گرد هم می آورد تا بتوانید با ابزار های مدیریت و کنترلی مجازی سازی وی ام ویر در پلتفرم ESXiهمه موارد و اعضای سخت افزاری و نرم افزاری شبکه را مدیریت و کنترل نمایید.

خانه وی ام ویر ایران وابسته به گروه مهندسی شبکه پال نت با سابقه ای طولانی در امر پیاده سازی و راه اندازی محصولات شرکت وی ای ویر در ایران و ارائه مشاوره‫های فنی در اجرای پروژه‫های مختلف، با فراهم نمودن امکانات و آموزش کادر علمی خود، تخصصی‫ترین مرکز مشاوره، فروش، نصب و راه‫اندازی، و آموزش محصولات شرکت VMware در ایران می‫باشد .

آخرین اخبار

چه تفاوتی بین ESX و ESXi در مجازی سازی سرور وجود دارد؟

 محصول مجازی سازی سرور وی ام ویر ESX یا ESXi ، کدام یک!!

معرفی کانال گروه تلگرام مجازی سازی Vmware Citrix سیتریکس وی ام ویر

گروه تلگرامی پرسش و پاسخ آنلاین کامپیوتری وIT و شبکه

خدمات مجازی سازی دیتا سنتر شامل چه مواردی می باشد؟

پیاده سازی و طراحی یک دیتا سنتر استاندارد با VMware vSphere

مطالب آموزشی

تعریف مجازی سازی در شبکه و انواع آن

معرفی محصولات مجازی سازی VMware

قابلیت VMware vCenter HA 6.5

پیاده سازی سرویس vCenter 6.5 HA در مجازی سازی سرور وی ام ویر

خدمات بکاپ گیری و مانیتورینگ از زیرساخت مجازی سازی

بهترین راهکار پشتیبان گیری و نظارت بر عملکرد زیر ساخت مجازی سازی چیست؟

خانه VMware

گروه پالنت شرکت پال نت palnet group network گروه پال نت شرکت پال نت network engineering company خانه وی او ویر vmware esx vsphere  خانه VMWare یکی از دپارتمان های تخصصی  گروه پال نت  می باشد که در سال 1390 و به منظور ارائه سرویس های تخصصی تر در حوزه مجازی سازی زیرساخت شبکه شکل گرفت.   این مجموعه اولین شرکت ایرانی است که در زمینه راهکارهای مجازی سازی زیرساخت، فعـاليت تخصصي و متمـرکـزی را آغـاز كـرد و برای اولین بار در ایران کارگاه های آموزش جامع محصول VMWare  را به صورت کمپ های کاملا عملی و تخصصی در محل شرکت برگزار نموده است. فعالیت اصلی این مجموعه در زمینه تکنولوژی های مجازی سازی زیرساخت با استفاده از راهکار های شرکت VMWare می باشد.