درباره پشتیبان گیری و مانیتورینگ بسترهای مجازی با نرم افزار Veeam One

یکی از راهکارهای جامع نظارت و کنترل زیرساخت‌های مجازی توسط شرکت Veeam ارائه شده است. شرکت Veeam از جمله شرکت‌های معتبر در زمینه مدیریت زیرساخت‌های مجازی  است و در این سال‌ها راهکار‌های قابل اطمینانی عرضه کرده است.

درباره شرکت Veeam :
شرکت Veeam با قدمتی 5 ساله در ارائه سیستم های نرم افزاری مدیریت، مانیتورینگ و پشتیبان گیری محیط های مجازی بر اساس محصولات شرکت VMware و Hyper-V نامی شناخته شده در صنعت Virtualization می باشد.سادگی استفاده از نرم افزارهای Veeam باعث گردیده است تا بسیاری از کارشناسان سیستم های مجازی سازی ، نرم افزار Veeam را به عنوان یکی از اولین انتخاب های خود جهت تهیه نسخه پشتیبان، مدیریت و مانیتورینگ انتخاب نمایند.

پشتیبان گیری از داده ها و اطلاعات و مانیتورینگ بسترهای مجازی

از جمله مهمترین امکاناتی که مدیران شبکه برای حفاظت از داده های با اهمیت شبکه سازمان خود نیاز دارند قابلیت پشتیبان گیری از داده ها و اطلاعات می باشد . در فضای فیزیکی نرم افزارهای مختلفی همچون محصولات Acronis و مایکروسافت این وظیفه را بر عهده دارند .
بی شک در فضاهای مجازی سازی شده با vSphere و یا Hyper-V نرم افزار Veeam Backup نخستین انتخاب متخصصان شبکه در سراسر جهان می باشد .


از عمده قابلیت های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد :
پشتیبان گیری از سرورها و سرویس های مجازی سازی شده با vSphere یا Hyper-V و یا محیطی ترکیبی از این دو نرم افزار
استفاده بسیار بهینه از منابع همچون مصرف انرژی برق ، CPU ، حافظه و دیسک سخت
انتخاب شده به عنوان بهترین راهکار Backup گیری از سوی مجلات و وب سایت های تخصصی گوناگون
مورد استفاده توسط تمامی استفاده کنندگان از نرم افزارهای Hyper-V و vSphere در سطح Enterprise

 

دانلود مستند معرفی نرم افزار VeemOne جهت Backup و Monitoring بستر مجازی VMWare

خانه VMware

گروه پالنت شرکت پال نت palnet group network گروه پال نت شرکت پال نت network engineering company خانه وی او ویر vmware esx vsphere  خانه VMWare یکی از دپارتمان های تخصصی  گروه پال نت  می باشد که در سال 1390 و به منظور ارائه سرویس های تخصصی تر در حوزه مجازی سازی زیرساخت شبکه شکل گرفت.   این مجموعه اولین شرکت ایرانی است که در زمینه راهکارهای مجازی سازی زیرساخت، فعـاليت تخصصي و متمـرکـزی را آغـاز كـرد و برای اولین بار در ایران کارگاه های آموزش جامع محصول VMWare  را به صورت کمپ های کاملا عملی و تخصصی در محل شرکت برگزار نموده است. فعالیت اصلی این مجموعه در زمینه تکنولوژی های مجازی سازی زیرساخت با استفاده از راهکار های شرکت VMWare می باشد.